Slika 1Студенти Одсека Врање АТВСС су имали прилику да учествују на петодневном семинару у Крагујевцу у оквиру Академије предузетништва. Академија предузетништва окупља и подстиче младе људе из целе Србије да реализују своје иновативне предузетничке подухвате кроз развој предузетничке идеје и бизнис плана. Чак три тима из Одсека Врање АТВСС су представила своје бизнис идеје током Академије предузетништва.

Сјајни студенти са студијских програма Производна економија, Предузетнички менаџмент, Саобраћај и транспорт и Међународна економија и предузетништво настављају са разрадом својих пословних идеја. Успеси наших студената су резултат одличне сарадње студената и наставника Одсека Врање АТВСС који им континуирано пружају подршку, како при проналажењу посла у струци, тако и при покретању сопственог бизниса.