Nou fest slika2Академија техничко-васпитачких струковних студија је имала част да учествује на 11. Регионалном сајму образовања „НОУ фест“ у Ћуприји 16. априла 2023. године. У Спортском центру „Ада“ је организована промоција високошколских установа у оквиру НОУ феста, регионалног сајма науке, уметности и образовања.  Кроз директан контакт са потенцијалним студентима, представница Одсека Врање АТВСС мр Ивана Круљ је ученицима завршних разреда средњих школа представила студијске програме и указала на предности студирања у нашој институцији.

Учешће на НОУ фесту уједно је и почетак промоције студијских програма Одсека Врање АТВСС у непосредном контакту са ученицима завршних разреда четворогодишњих и трогодишњих средњих школа.