1jpg

Ученици завршних разреда Економско-трговинске школе и Хемијско-технолошке школе из Врања посетили су Академију техничко-васпитачких струковних студија - Одсек Врање у четвртак, 06. априла.  Професори и асистенти Одсека Врање АТВСС су нашим будућим студентима представили студијске програме кроз занимљиве и интерактивне асоцијације.

Представници компаније Еуро спин из Врања су представили могућности обављања стручне праксе током студија и као и могућност запослења у њиховој компанији након завршетка студија.

Током обиласка радионица, лабораторија, учионица, будући студенти су разговарали са наставницима Одсека Врање о  начину студирања и избору студијског програма. Наши студенти су поделили са средњошколцима утиске са радионица, конференција, конгреса и ваннаставних активности.