1У уторак, 1. октобра 2024. године на Академији техничко-васпитачких струковних студија – Одсек Врање, одржана је свечана додела индекса за студенте прве године основних, специјалистичких и мастер струковних студија. Ова свечаност представља симболичан почетак њиховог академског пута и улазак у заједницу студената који су одлучили да своје образовање и каријеру граде на нашој установи.

На свечаности су присуствовали професори, сарадници, студенти, као и представници града Врања, који су својим говорима истакли важност образовања, посвећености и иновација. Новим студентима су пожелели успешан почетак, наглашавајући да АТВСС-Одсек Врање, нуди врхунске услове за стицање знања и вештина које су потребне за савремено тржиште рада.

Студенти су имали прилику да се упознају са својим будућим професорима и колегама, као и са планом и програмом студија. Ова прилика је послужила као први корак ка изградњи академских и професионалних веза које ће их пратити кроз даљу каријеру.

Честитамо свим студентима на упису и желимо им пуно успеха у наредним годинама студирања!