Пријава испита на основним, специјалистичким и мастер струковним студијама вршиће се онлајн у периоду од 10. до 19. априла 2023.године.

Приликом пријаве испита студент је у обавези да тачно упише позив на број на уплатници који може видети на свом налогу у делу финасије (Јединствени позив на број) и изврши уплату дан пре пријаве испита (тј. најкасније морате извршити уплату 18.04.2023.године до 12 часова) да би Ваша уплата била на време евидентирана.

Полагање испита је 21. и 22. априла 2023. године по распореду који ће бити објављен на сајту Одсека.

Студенти који пријављују испите у ванредном Априлском року, обавезно да се јаве студентској служби од 08 до 14 часова у термину за пријављивање испита.