1На Одсеку Врање је 24. новембра одржана интерактивна радионица за младе „Како лако доћи до посла? Добар CV = добар посао!“. Радионица је била изузетно посећена, имајући у виду значај теме радионице за будући каријерни пут младих људи.

Др Сузана Стојковић и др Милица Станковић су током радионице упознали учеснике са елементима квалитетне биографије, која је важан корак до жељеног радног места. Учешће у радионици узели су студенти Одсека Врање, ученици средњих школа и представници Канцеларије за младе Града Врања.

Током практичног дела радионице, учесници су писали своје биографије, уз сугестије и савете предавача. Сјајна атмосфера током радионице је потврдила заинтересованост младих људи за стицање практичних вештина из домена пословне комуникације, а све у циљу њиховог бољег позиционирања на тржишту рада.