Slika 1

Одсек Врање Академијe техничко-васпитачких струковних студија, 24. априла, посетили су  ученици завршних разреда Медицинске школе „Др Изабел Емсли-Хатон“, „Хемијско-технолошке школе“, Пољопривредно-ветеринарске школе „Стеван Синђелић“ и Економско-трговинске школе из Врања.

Интерактивним активностима са будућим студентима, и преко платформе kahoot.it и занимљивог квиза, професори и асистенти су представили студијске програме за које се средњошколци могу определити у Одсеку Врање.

Чланови Студентског парламента су са задовољством, својим будућим колегама, пренели искуства студирања, утиске са конференција, путовања, радионица, сајмова. Средњошколци су обишли лабораторије, радионице и просторије Одсека Врање и имали прилику да разговарају са професорима и сарадницима са свих студијских програма.