Slika 1

На Академији техничко-васпитачких струковних студија у Одсеку Врање, 16.05.2024. године, реализована је једнодневна обука студената “ Управљање пројектима” у сарадњи са Регионалном развојном агенцијом Пчињког округа.

Регионални иновациони стартап центар Врање има за циљ стварање услова и креирање амбијента за развој иновативних стартап компанија и пружање подршке новооснованим иновативним привредним субјектима и појединцима – будућим предузетницима и промовисање развоја иновационог предузетништва.

Циљна група су ученици завршних година средњих школа, студенти завршних година факутета, са иновативним технолошким идејама, са циљем инспирације и мотивације на даље учење и усавршавање кроз организацију  различитих догађаја на тему иновационог предузетништва.