Slika 1

Ученици завршних разреда „Хемијско-технолошке школе“ и „Техничке школе“ из Врања посетили су Академију техничко-васпитачких струковних студија - Одсек Врање у четвртак, 26. априла.

Интерактивним предавањем и занимљивим квизом преко kahoot.it. платформе, професори и асистенти Одсека Врање АТВСС су будућим студентима представили студијске програме.

Током обиласка радионица, лабораторија, учионица, будући студенти су разговарали са наставницима Одсека Врање о  начину студирања и избору студијског програма. Студенти Одсека Врање су поделили са средњошколцима утиске са радионица, конференција, конгреса и ваннаставних активности, и тиме их мотивсали да размисле о избору будућег занимања кроз студирање у Одсеку Врање.