Slika 1

На другом Сајму образовања  у Врању, 14.05.2024. године, Академија техничко-васпитачких струковних студија представила је своје студијске програме, чиме је значајно допринела целокупном догађају.

На сајму су биле представљене различите образовне институције, од средњих школа, преко Академија, па до универзитета и образовних центара. Посетиоци су имали прилику да се информишу о различитим студијским програмима, условима уписа, могућностима за стипендије и пратећим активностима.

Учешће Одсека Врање на Сајму образовања допринело је побољшању видљивости и промоцији образовних могућности које постоје у овом региону. Такође, омогућило је побољшане могућности за сарадњу и размену искуства са другим образовним институцијама и посетиоцима сајма.

Посетиоци су имали прилику да се упознају са наставницима и студентима Одсека, да постављају питања и разговарају о својим интересовањима и амбицијама у вези са одговарајућим образовним програмима.