1 StudentiVSPSS

Студенти ВШПСС из Врања су са својим професорима 29.03.2019. године, посетили 54. Међународни сајам аутомобила у Београду.  Сајам аутомобила сваке године представља прави спектакл, по свим критеријумима – изгледу, атмосфери, атрактивним дешавањима и премијерама, броју излагача и посетилаца.  Сјај и гламур ове манифестације привлаче потенцијалне купце, али и оне који само прате дешавања и новитете у аутомобилској индустрији.

Студенти су били у прилици да виде најразличитије моделе великих аутомобилских кућа: мерцедес, BMW, ауди, опел, хјундај, тојота и многе друге марке аутомобила које су прави рај и изазов што се тиче и спољашњег и унутрашњег изгледа. На сајму су били изложени најразличитији модели од малих градских аутомобила до луксузних лимузина, преко теренаца, комбија и доставних возила до највећих камиона.