Обавештавају се студенти основних, специјалистичким и мастер струковних студија Одсека Врање да ће 29. и 30. марта 2024. године бити одржан ванредни Мартовски испитни рок. У ванредном испитном року испити се полажу по следећем распореду:

• 29. марта 2024. год. од 16 часова за све студијске програме на основним, специјалистичким и мастер студијама предмети из летњег семестра;
  • 30. марта 2024. год. од 10 часова за све студијске програме на основним, специјалистичким и мастер студијама предмети из зимски семестра.

Пријава испита (онлајн) је од 25. до 27. марта 2024. год. Накнадна пријава испита неће бити могућа.
Цена испитне пријаве је 2.000 динара.

Напомена:
Приликом пријаве испита студент је у обавези да тачно упише позив на број на уплатници (ПОЗИВ НА БРОЈ  МОЖЕТЕ ВИДЕТИ НА СВОМ НАЛОГУ У ДЕЛУ ФИНАСИЈЕ (ЈЕДИНСТВЕНИ ПОЗИВ НА БРОЈ)) и изврши уплату најкасније до 26.03.2024.године до 12 часова) да би Ваша уплата била на време евидентирана.