Тијана Мицић, маст. биол.
асистент
кабинет број 4
термин консултација: среда 13:00 - 14:30

ЗВАЊЕ: Асистент
Ужа научна област:  Општа биотехнологија

АКАДЕМСКА КАРИЈЕРА

Избор у звање:  2017., Висока школа примењених струковних студија Врање, Општа биотехнологија
Мастер: 2016., Природно-математички факултет, Универзитет у Нишу
Диплома: 2014., Природно-математички факултет, Универзитет у Нишу

СПИСАК ПРЕДМЕТА КОЈЕ НАСТАВНИК ДРЖИ НА СТУДИЈАМА ПРВОГ И ДРУГОГ НИВОА

Основне струковне студије:

• Биологија / Заштита животне средине, Прехрамбена технологија (вежбе)
  • Биохемија / Заштита животне средине, Прехрамбена технологија (вежбе)
  • Анатомија дрвета са дендрологијом / Инжењерство намештаја и ентеријера (вежбе)
  • Заштита дрвета / Инжењерство намештаја и ентеријера (Технологија дрвета), (вежбе)
  • Екологија и заштита животне средине / Заштита животне средине, Прехрамбена технологија, Инжењерство намештаја и ентеријера (Технологија дрвета), Друмски саобраћај, Машинско инжењерство, Предузетнички менаџмент, Производна економија, (вежбе)

РЕПРЕЗЕНТАТИВНЕ РЕФЕРЕНЦЕ

1. Micić T. (2016). Varijabilnost morfo-anatomskih karakteristika lista vrste Quercus coccifera L.“, Prirodno-matematički fakultet Niš, Niš.

2. Bogdanović G., Micić T., (2016). Primenjena ekologija i ruralni turizam. “Obrazovanje i društveni razvoj Srbije sa akcentom na Bor i Istočnu Srbiju“. Centar za strateška istraživanja nacionalne bezbednosti, CESNA B, Beograd. 24-25 Jun Borsko jezero.

3. Micić T., Bogdanović G., Stanojević D., (2017). “Morpho-anatomical diferentation of the leaf of species Quercus coccifera l. from the location of Republic of Serbia and two different location from Republic of Macedonia“ Knowledge international jurnal, vol. 20, Bulgaria. 17 Decembar, Bansko.

ЗБИРНИ ПОДАЦИ НАУЧНЕ, ОДНОСНО УМЕТНИЧКЕ И СТРУЧНЕ АКТИВНОСТИ НАСТАВНИКА

Укупан број цитата:
Укупан број радова са SCI (SSCI) листе:

ТРЕНУТНО УЧЕШЋЕ НА ПРОЈЕКТИМА

Међународни: