Високу школу примењених струковних студија у Врању посетили су Richard Vredenberg, генерални директор British American Tobacco за централну Европу, Јелена Алексић, менаџер људских ресурса и Биљана Антић, менаџер контроле квалитета БАТ- а Врање .У разговору са директорком школе др Светланом Трајковић и помоћницом директорке за наставу др Љиљаном Ђорђевић договорен је наставак сарадње између врањског БАТ - а и школе. Као друштвено одговорна фирма БАТ ће се у наредном периоду активно укључити у реализацију дуалног образовања и још једном показати колико је повезаност између привреде и образовања неопходна за развој друштва. Наиме, дуално образовање је кључни сегмент стратегије високог образовања и од изузетне је важности за државу, развој економије и будућност младих људи. У том смислу сарадња Високе школе и БАТ - а много ће значити студентимa. Приликом посете гости су обишли кабинете за практичну наставу и лабораторије и упознали се са капацитетима школе, тим пре јер је и у претходном периоду врањски БАТ својим донацијама помогао опремање школе и унапређење образовног процеса.

2017 03 17 bat1

2017 03 17 bat2